Skladník - Pardubice, Česká republika - COREX Pardubice s.r.o.

    COREX Pardubice s.r.o.
    COREX Pardubice s.r.o. Pardubice, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 2 týdny

    Default job background
    Na plný úvazek
    Popis

    O nás

    Jsme stabilní firma, která působí nejen na trhu České republiky, ale i na trzích Evropy a Asie. Dodáváme široký sortiment průmyslových armatur pod vlastní značkou CRX. Od roku 2001 jsme držitelem certifikátu řízení jakosti dle normy ISO 9001:2016.

    Náplň práce:

    • Náplní práce je příjem, kontrola, zaskladění a výdej průmyslových armatur
    • Že nevíte, co je průmyslová armatura? Nevadí, vše potřebné vás tady naučíme.
    • O prodejním sortimentu si můžete udělat představu na našich web. stránkách

    Co od Vás očekáváme:

    • Spolehlivost
    • Chuť pracovat
    • Schopnost učit se novým věcem
    • Zodpovědnost při řešení pracovních úkolů
    • Důslednost při dodržování procesních kroků

    Co Vám můžeme nabídnout:

    • Práce na hlavní pracovní poměr Po-Čt 6:30 - 15:30 / Pá 6:30 – 13:00
    • Z každého obchodního případu si k základnímu platu ještě odnesete procenta z prodaného zboží.
    • Nístup možný ihned

    Pokud máte zájem o nabízenou pozici, pošlete svůj životopis na adresu :

    e-mail přes odpovědní formulář

    nebo nás kontaktujte telefonicky

    L.Černík

    Tel. kontakt uvedený v inzerci