Projektant TZB - Vrdy, Česká republika - GOLDBECK Prefabeton s.r.o.

    GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
    GOLDBECK Prefabeton s.r.o. Vrdy, Česká republika

    před 2 týdny

    GOLDBECK Prefabeton s.r.o. background
    Popis

    Náplň práce

    Projektování TZB (ZTI, vzduchotechnika, vytápění, případně elektro)
    Tvorba projektové dokumentace TZB pozemních staveb v rozsahu DUR, DSP, DPS
    Spolupráce s projekcí a realizací staveb
    Koordinace dílčích částí projektové dokumentace TZB
    Aktivní komunikace se zákazníky a investory

    Požadavky a předpoklady

    SŠ/VŠ stavebního směru
    Znalost práce na PC (výhodou znalost AutoCAD, případně REVIT)
    Samostatnost, důslednost, komunikativnost
    Chuť a ochota učit se novým věcem

    Nabízíme

    Práce na hlavní pracovní poměr
    Mzdové ohodnocení Kč (základní mzda, osobní ohodnocení)
    Flexibilní pracovní doba (po zaučení možnost práce v částečném režimu práce z domova nebo v externí kanceláři)
    Půlroční firemní bonus – ročně Kč
    Odměny k životním a pracovním výročím
    Dotované stravování
    25 dní dovolené
    stabilita a zázemí nadnárodního koncernu Goldbeck

    Místo výkonu práce

    Vrdy, Havlíčkův Brod, Pardubice

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

    Benefity

    • Bonusy a prémie
    • Závodní stravování
    • Dovolená 5 týdnů