Dělník ve výrobě - Kocbeře, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. Kocbeře, Česká republika

    před 2 týdny

    ManpowerGroup s.r.o. background

    Hledáte stabilní zaměstnání na HPP s jistotou odpovídajícího výdělku? Přijďte posílit náš tým do výroby laminátových dílů pro automobilový průmysl.

    Popis pozice

    • výroba laminátových dílů technologií RTM
    • nanášení pryskyřice do forem
    • manipulace s formami
    • lepení komponentů
    • 12h pracovní doba (krátký x dlouhý týden)

    Požadavky

    • spolehlivost
    • ochota pracovat na směny a učit se nové věci
    • dobrý fyzický stav
    • základní vzdělání
    • předchozí zkušenosti ve výrobních firmách výhodou, nikoli podmínkou

    Nabízíme

    • práci na HPP s dlouhodobou perspektivou
    • po zaučení mzda až Kč
    • v případě zájmu možnost mimořádných směn
    • kvalitní proškolení a zaučení
    • příspěvek na stravování
    • 5 týdnů dovolené

    Požadované jazyky

    • Čeština