Projektový inženýr kvality - Pardubice, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. Pardubice, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 2 týdny

    ManpowerGroup s.r.o. background
    Na plný úvazek
    Popis

    Popis pozice:

    Hledám nového kolegu do týmu projektových kvalitářů - stávající kolegyně se nám v rámci firmy posouvá a my potřebujeme najít stejně šikovnou náhradu

    Na kvalitu si u nás potrpíme, hledáme tedy někoho se zkušenostmi z automotive, koho problémy nerozhodí a naopak je dokáže napravovat či jim předcházet. Pokud tedy máte praxi v rámci kvality, pojmy typu FMEA či PPAP pro Vás nejsou španělská vesnice a setkali jste se i třeba s auditováním dle norem IATF, jste náš člověk

    Náplň práce:

    • práce v projektovém týmu vč. vývoje
    • zodpovědnost za kvalitu nových projektů
    • implementace a dohled nad dodržováním stanovených procesů
    • procesy schvalování a uvolňování do výroby
    • zjišťování neshod a návrhy nápravných opatření
    • komunikace s kolegy v rámci projektů

    Profil kandidáta:

    • SŠ/VŠ vzdělání
    • technický background
    • praxe v automotive (znalost IATF)
    • znalost metod a nástrojů projektové kvality (PPAP, FMEA, 8D atd.)
    • AJ komunikativní
    • řp. B
    • dobré komunikační a organizační schopnosti

    Nabízíme:

    • stabilní práci s podporou skvělých kolegů
    • 5 týdnů dovolené
    • flexibilní pracovní dobu s možností částečného home office po zapracování
    • dotované stravování
    • příspěvek na penzijko
    • benefitní systém Cafeterie
    • vzdělávací kurzy a další školení

    Pokud Vás pozice zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

    NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Benefity

    • Dovolená navíc
    • Pružná pracovní doba
    • Kafetérie
    • Příspěvek na spoření / pojištění