Nabídky práce
České Budějovice

    Správce DAT s MS Excel - Ceske Budejovice, Česká republika - ADECCO spol. s r.o.

    ADECCO spol. s r.o. background
    Plný
    Popis

    Informace
    Pro našeho klienta se sídlem v okrese České Budějovice hledáme šikovného a pečlivého kolegu/kolegyni, který/á ovládá velmi dobře Excel.

    Společnost hodně pracuje s daty. Mají několik rutinních úloh, které se denně nebo týdně opakují a vyžadují ruční zpracování adresních souborů předání dat, úpravy a obohacování dat o další údaje.

    Pracovní náplň
    -práce se zákaznickými databázemi, předávaní dat
    -úprava a provázání dat
    -spolupráce napříč firmou
    Co od vás očekáváme
    -pokročilá znalost Excelu (budete pracovat s většími databázemi)
    -angličtina - B2 (komunikace se zákazníky ze zahraničí jak ústně tak písemně)
    -pečlivost a spolehlivost
    Co vám nabízíme
    - home office - práci je po zaučení možnost vykonávat částečně i z domova
    - práci ve stabilní mezinárodní společnosti
    - možnost dalšího profesního rozvoje a vzdělávání
    - flexibilní pracovní dobu
    - příspěvek na penzijní připojištění
    - další benefity

  • Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems s.r.o. Planá nad Lužnicí, Česká republika

    Máte rádi auta a kvalitu v jednom? Pojďte se s námi podílet na jejich výrobě V roce 2018 jsme začali s výrobou interiérových komponentů do automobilů i v Plané nad Lužnicí. V našem závodě vyrábíme dveřní panely, přístrojové panely a palubní schránky u spolujezdce. · Do našeho tým ...