mechanik nákladního pneuservisu-olomouc - Olomouc, Česká republika - CARLING, spol. s. r. o.

    CARLING, spol. s. r. o.
    CARLING, spol. s. r. o. Olomouc, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    JSTE ZDRAVÍ A FYZICKY ZDATNÍ?

    CHCETE ZÍSKAT ODMĚNU, KTERÁ JE PŘÍMO ZÁVISLÁ NA VAŠÍ VYKONANÉ PRÁCI?

    Již nemusíte dál hledat. Rádi Vás přivítáme v našem týmu.

    Náplň práce

    • přezouvání nákladních pneumatik ave stacionárním pneuservisu
    • pracovní výjezdy do terénu s mobilním pneuservisním vozidlem

    Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

    • dobrá fyzická kondice
    • časová flexibilita
    • připravenost na vysoké pracovní nasazení v sezónních obdobích
    • řemeslná zručnost
    • uživatelská znalost práce na PC
    • řidičský průkaz skupiny B
    • praxe z oboru osobních nebo nákladních pneumatik není nutná, ale je výhodou

    Nabízíme

    • mzda brutto 30000 až 40000 Kč/měsíc i více v přímé závislosti na odvedeném výkonu
    • práci ve stabilním kolektivu
    • pro kandidáty mimo požadovanou lokalitu lze dohodnout možnost ubytování

    CARLING je ryze česká společnost patřící k předním výrobcům protektorů a obchodníkům v oboru nákladních pneumatik v ČR a SR s 30 letou tradicí na trhu. Za kvalitou našich produktů si stojíme, proto nabízíme našim klientům doživotní záruku na protektory.

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
    • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
    • Jiná způsobilost

    Benefity

    • Vzdělávací kurzy a školení
    • Výrobky a služby se slevou
    • Firemní akce
    • Sick days
    • Bonusy a prémie
    • Stravenkový paušál
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Příspěvek na volný čas