Technická obchodní podpora - Třebíč, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. Třebíč, Česká republika

    před 2 týdny

    ManpowerGroup s.r.o. background

    Máte technické vzdělání, umíte jednat se zákazníky a láká Vás práce v terénu? Pak určitě čtěte dál

    Popis pozice

    Vaším úkolem bude důsledná péče o naše zakázky. Na základě obdržené poptávky připravíte pro naše zákazníky nabídku a poté budete koordinovat realizaci celé zakázky, její dodávku a případné úpravy produktů, a to přímo u zákazníka. Asi čtvrtinu pracovní doby strávíte v terénu v rámci celé České Republiky.

    Požadavky

    Náš tým doplní komunikačně silný člověk s technickým vzděláním (minimálně maturitním v oboru strojírenství nebo elektro) a výbornými organizačními dovednostmi.

    Nezbytná je také znalost práce s počítačem a řidičský průkaz sk. B (budete cestovat služebním automobilem po celé ČR, musíte být aktivní řidič).

    Nabízíme

    Různorodou pracovní náplň v příjemném kolektivu sehraného týmu.

    Ročně týden dovolené navíc a k tomu 3 dny zdravotního volna.

    Bonusový k odpovídajícímu základu.

    Služební automobil, telefon a notebook, které můžete využívat i k soukromým účelům.

    Další příspěvky, např. na stravování, na MutliSport kartu a slevy u partnerů.

    Podporu osobního rozvoje, např. formou jazykových kurzů.

    Požadované jazyky

    • Čeština