Nabídky práce
Prague

    Pracovník v přímé péči DOZP - Prague, Česká republika - Domov Sulická

    Domov Sulická
    Domov Sulická Prague, Česká republika

    před 4 dny

    Default job background
    Plný
    Popis

    Informace
    Naše vize spočívá v individuálně pojaté službě založené na přístupu zaměřeného na člověka. Naším cílem je hledat způsoby, jak našim klientům umožnit žít život, který bude zdůrazňovat jejich přednosti a který bude vést k jejich maximálnímu začlenění do společnosti.

    Hledáme kolegu/kolegyni do týmu, který:

    - bude pracovat s dospělými lidmi, kteří potřebují podporu v různých oblastech života dle jejich individuálních potřeb

    Vaším úkolem bude:

    osobní asistence osobám s mentálním a kombinovaným postižením
    Co od vás očekáváme
    - kladný vztah k osobám se zdravotním postižením
    - bezúhonnost a zdravotní způsobilost
    - zodpovědný přístup k práci, schopnost empatie, psychická odolnost, trpělivost
    - schopnost jednat s různými typy klientů a přizpůsobit se jejich tempu a potřebám

    - kurz pracovníka v sociálních službách výhodou nikoliv podmínkou
    Co vám nabízíme
    - po roce smlouvu na dobu neurčitou
    -dvanáctihodinovou pracovní dobu ( v měsíci cca 14-15 směn )
    - platový tarif od 30 650,- Kč (po splnění kvalifikačních požadavků)
    - příplatky za víkendy (25% prům. hod. výdělku)
    - příplatky za noční směny (20% prům. hod. výdělku)
    - příplatky za svátky (100% prům. hod. výdělku)
    - 6 týdnů dovolené
    - příspěvek na penzijní připojištění 250,-Kč/měsíčně
    - stravování za dotovanou cenu (oběd 36,- Kč)
    - bezplatná masáž
    - možnost skloubení práce a studia
    - individuální a týmovou supervizi
    - možnost dalšího vzdělávání
    - přátelský kolektiv
    Po zkušební době:
    - osobní ohodnocení až do výše 5000,- KČ
    - čtvrtletní odměny

    Přijďte se k nám podívat a staňte se naším kolegou

  • Domov Sulická Prague, Česká republika Plný

    · Informace · •Staňte se vedoucím domácnosti, kde žije 16 klientů s mentálním handicapem s vysokou mírou podpory. · •Podílejte se na vizi Domova Sulická a realizaci individuálního přístupu ke klientům a přístupu zaměřeného na člověka podle psychologa Carla R. Rogerse. · •Veďt ...