vedoucí skladu - Olomouc, Česká republika - JISTU recruitment s.r.o.

    Default job background

    Pro našeho klienta, společnost se sídlem v Olomouci a patřící do německé skupiny s více jak 150letou historií, Leipa, která má strategii využití 100% podílu odpadového papíru, hledáme vhodného uchazeče/uchazečku na pozici Vedoucí skladu.

    Náplň práce:

    • Vedení a koordinace týmu zaměstnanců na pozici skladník
    • Organizace jednotlivých směn, schvalování dovolené a optimálního chodu skladu
    • Zajištění pravidelných a provozních servisních zásahů
    • Komunikace s dodavateli
    • Občasné pracovní pochůzky pro zajištění náhradních dílů a potřebného materiálu
    • Zastupování Vedoucího logistiky, který bude Vaším přímým nadřízeným
    • Zajištění pravidelného úklidu a údržby areálu

    Požadujeme:

    • Praxi se skladovým hospodářstvím
    • Zkušenost s vedením týmu zaměstnanců je výhodou
    • Znalost práce na PC (MS Excel)
    • Osvědčení na VZV
    • Řidičský průkaz sk. B, výhodou je sk. C (nikoliv podmínkou)
    • Výhodou je znalost AJ nebo NJ
    • Komunikativní osobnost se zkušeností s komunikací s dodavateli
    • Schopnost vedení týmu zaměstnanců, rozhodnost, samostatnost a zodpovědnost

    Nabízíme:

    • Spolupráci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
    • Stabilní zaměstnání s přidanou hodnotou, kde vaše činnost má prospěšný dopad na společnost
    • Mzdové ohodnocení dle zkušeností
    • Příspěvek na stravné (stravenky)
    • Dovolená 20 dnů
    • Služební vozidlo k služebním účelům
    • Vlastní kancelář v sídle společnosti (Olomouc)

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

    Požadované jazyky

    • Angličtina (aktivní)