Prodavač/ka uzenin - Nehvizdy, Česká republika - NIDO Group s.r.o.

    NIDO Group s.r.o.
    NIDO Group s.r.o. Nehvizdy, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Český výrobce uzenin Bylanské uzeniny přijme prodavačku nebo prodavače do prodejny uzenářství v Nehvizdech (Praha - východ).

    Krásné prostředí moderní nově vytvořené prodejny.

    Náplň práce:

    • Prodej a obsluha zákazníků
    • Manipulace se zbožím (doplňování, naskladňování ...)

    Požadavky:

    • Zkušenosti v oboru výhodou, nikoliv podmínkou, absolventy nebo zájemce bez praxe rádi zaučíme, nadšení pro obor a pozitivní komunikaci se zákazníky vítáme více než dlouhodobou praxi
    • Na začátku zaučení od zkušenějšího kolegy a provedení prodejem a vším co s tím souvisí, dokud se nebudete cítit na úplnou samostatnost
    • Spolehlivost, zájem o práci, dochvilnost, poctivost, proaktivní přístup a bezúhonnost

    Nabízíme:

    • Příjemná přátelská atmosféra stabilního týmu + brigádníci, firma s dlouhodobými výsledky a stálými zaměstnanci
    • Nástupní mzda 25 000,- poté možnost růstu
    • 20 dní dovolené
    • Další benefity po dohodě
    • Otvírací doba prodejny: PO - PÁ, 8:00 - 19:00 hod, SO 8:00 - 12:00 hod, NE Zavřeno
    • Pracovní doba dle dohody, flexibilní možnosti

    Nástup únor 2024

    Zájemci mohou kontaktovat p. Rudolfa Gugha na tel. .

    Těšíme se na Vás