Údržbář / Elektrikář - Znojmo, Česká republika - PSOTA transport s.r.o.

    PSOTA transport s.r.o.
    PSOTA transport s.r.o. Znojmo, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Náplň práce:

    • Různorodá práce při údržbě budov, zařízení a majetku společnosti
    • Zajištění správného chodu energetického zařízení v rámci celého objektu

    Co od Vás očekáváme:

    • SOU / SŠ vzdělání elektrotechnického směru
    • Řidičský průkaz sk. B,C
    • Manuální a řemeslná zručnost
    • Praxe v technickém oboru
    • Samostatnost

    Co Vám můžeme nabídnout:

    • Výhodné stravování, 50 % sleva na gastro napříč resortem
    • douhodoubou spolupráci ve stabilní firmě
    • Finanční odměny
    • celková mzda se pohybuje v rozmezí tis čistého
    • Termín nástupu: Ihned

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
    • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
    • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
    • Jiná způsobilost

    Benefity

    • Závodní stravování