VYCHOVATEL/KA na školy v přírodě, tábory - Sedlčany, Česká republika - Cestovní kancelář Star Line, s.r.o.

    Cestovní kancelář Star Line, s.r.o.
    Cestovní kancelář Star Line, s.r.o. Sedlčany, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Informace
    Hledáme VYCHOVATELE/KY na dětské pobyty (na školy v přírodě, letní tábory aj.) do rekreačního střediska v obci Hrachov u Sedlčan (30 km od Příbrami).
    Rádi přijmeme případně i zájemce na brigádní spolupráci. NEPOŽADUJEME PEDAGOGICKÉ VZDĚLÁNÍ.

    Náplň práce vychovatele (animátora):

    - pracovní doba od 14 hod. do 22 hod. + PŘÍPRAVA
    - práce se skupinou cca dětí (skupiny věkově vyrovnané, např. skupina druháčků, páťáků)
    - účast animátora na etapách celopobytové hry (CETEH)
    - účast na veškerých společných aktivitách s ostatními skupinami (diskotéky, -zábavné večery, aj.)
    - doprovod dětí na večeři, dohled nad večerní hygienou
    - příprava vlastního programu pro dětmi

    TERMÍNY:
    Hrachov u Sedlčan (Rakovnicko)
    3.5 – 10.5 / 10.5 – 17.5 / 17.5 – 24.5 / 24.5 – 31.5 / 1.6 – 7.6 / 3.6 – 7.6 / 7.6 – 14.6 /
    Co od vás očekáváme

    •Plnoletost

    •Kladný vztah k dětem

    •Spolehlivost

    •Příjemné vystupování

    •Týmového ducha

    •Organizační schopnosti
    Co vám nabízíme

    •Zajištěné ubytování a stravování ZDARMA

    • Možnost spolupráce jen jednorázově na jeden pobyt nebo i více (záleží na vašich časových možnostech)

    • Možnost pronájmu firemního bytu 3kk v Praze

    •Práci, která je zároveň zábavou

    • Práci v přírodě

    • Prima kolektiv

    • Veškeré pomůcky pro program, zaškolení

    • Připravený program

    • Možnost i brigádní spolupráce jen na konkrétní pobyt (odměna 9100 Kč za pobyt)

    • Práci i po skončení pobytů (v mimosezóně)