Skladník v Liberci - Liberec, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background
    Popis

    Máte zkušenosti ze skladu?

    Umíte s VZV, ještěrkou nebo další manipulační technikou?

    Vyhovují Vám 3 směny?

    Pak tu mám pro Vás zajímavou pracovní nabídku :)

    Z důvodu fyzické náročnosti práce hledáme na tuto pozici muže.

    Popis pozice

    • práce ve skladu s manipulační technikou
    • pravidelné zavážení linky, zaskladňování, vyskladňování
    • spolupráce s kolegy v rámci celé firmy
    • práce na 3 směny

    Požadavky

    • plnoletost (z důvodu nočních směn)
    • fyzicky zdatný muž (práce je fyzicky náročná - těžší materiál)
    • předchozí praxe na obdobné pozici NUTNÁ
    • ochota pracovat občas i přesčas
    • spolehlivost, dochvilnost

    Nabízíme

    • nástupní mzda 138,20 Kč/hod.
    • variabilní složka mzdy až 21,5 %
    • příplatky za odpolední směnu
    • příplatky za noční směnu
    • dotované závodní stravování (cena oběda nebo večeře od 38 Kč)
    • v případě noční směny stravenka ve výši 100 Kč
    • za zvýhodněnou cenu vstupenky do ZOO, IQlandie, na fotbal
    • rychlý přestup do kmene (cca po 6 měsících)

    Požadované jazyky

    • Čeština