junior vývojář erp systému microsoft dynamics 365 - Brno, Česká republika - JISTU recruitment s.r.o.

    JISTU recruitment s.r.o.
    Default job background

    Pro rozšíření týmu našeho klienta, společnost, která patří mezi nejvýznamnější partnery Microsoft Dynamics a zákazníkům nabízí kromě standardního informačního systému také několik specializovaných oborových řešení pro segmenty výroby, distribuce a projektového řízení, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Junior Vývojář ERP systému Microsoft Dynamics 365.

    Náplň práce:

    • Vývoj v prostředí Microsoft Dynamics 365 Business Central,
    • Využití nástrojů Visual Studio Code a okrajově Visual Studio,
    • Možnost práce s Business Intelligence nástroji,
    • Možnost vyvíjet v Power Automate, Power BI, PowerApps aj.

    Požadujeme:

    • Chuť rozvíjet se a učit se nové věci,
    • Pracovitost, zodpovědnost a vstřícnost při řešení zadaných úkolů,
    • Znalost anglického jazyka pro potřeby čtení manuálů a produktové dokumentace,
    • Výhodou zkušenost s vývojem v systému Microsoft Dynamics 365 Business Central (AL nebo C/AL jazyk),
    • Výhodou znalost vývoje SQL dotazů nebo administrace MSSQL.

    Nabízíme:

    • Prostor pro vzdělávání a rozvoj technických dovedností,
    • Zajímavou a různorodou práci,
    • Práci v profesionálně zdatném týmu a super kolektiv,
    • Platové ohodnocení odpovídající znalostem a zkušenostem,
    • Benefity v podobě příspěvků na stravování a sportovní aktivity, firemních akcí, příspěvků na životní pojištění a penzijní spoření, možnost částečného home-office, 25 dní dovolené

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

    Benefity

    • Dovolená navíc
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Příspěvek na soukromé životní pojištění
    • Možnost home office