Pracovník v cukrářské výrobě + pomocný řidič/ka- pouze pro OZP - Hlinsko, Česká republika - FOKUS Vysočina, z.ú.

    FOKUS Vysočina, z.ú.
    FOKUS Vysočina, z.ú. Hlinsko, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Pracovník v cukrářské výrobě + pomocný řidič/ka- pouze pro OZP

    Do týmu cukrárny Čistá duše v Hlinsku hledáme novou posilu, která má vztah k cukrářské výrobě a pohybuje se ve sladkém světě jako ryba ve vodě.

    Hledáme milého, pracovitého člověka, který má zkušenosti a praxi v cukrářské výrobě a nechybí mu chuť se učit i nové věci, zvládne samostatně ovládat cukrářské pece a přístroje, zhotovovat cukrářské výrobky širokého sortimentu, zvládne aranžovat cukrářské výrobky dle receptur. Jste to právě Vy? Tak pojďte k nám

    Náplň práce:

    • Samostatné zhotovování všech druhů cukrářských výrobků širokého sortimentu
    • Výroba cukrářských produktů dle přijatých zakázek
    • Aranžování cukrářských produktů dle receptur
    • Samostatné ovládání cukrářské pece a cukrářských přístrojů
    • Kontrola vhodnosti potravin
    • Úklid potravin do skladovacích prostor
    • Ochotně se učit novým věcem a aktivně přijímat nové úkoly
    • Pracovat pečlivě, se smyslem pro detail
    • provádět úklid během práce – dbát na čisté prostředí na pracovišti
    • v případě potřeby vypomáhat jako pomocný řidič sk. B s rozvozem produktů k závozu

    Nabízíme:

    • pracovní poměr na zkrácený úvazek 25 hod./týdně, střídání ranních ( od 6-11hod.) a odpoledních směn (11-16hod.)
    • práci ve stabilní společnosti
    • přátelský a vstřícný kolektiv
    • zaučení zkušenou kolegyní
    • 5 týdnů dovolené
    • možnost nástupu ihned
    • místo výkonu práce v Hlinsku
    • možnost dalšího vzdělávání

    Požadujeme:

    • praxi v cukrářské výrobě
    • řidičský průkaz sk. B
    • spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost
    • OZP

    Napište nám pár vět o sobě, nebo pošlete životopis v odpovědi na tuto pracovní nabídku. Děkujeme.

    Více informací na tel.: Marcela Fišerová- vedoucí cukrárny

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
    • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

    Požadované jazyky

    • Čeština (aktivní)

    Benefity

    • Vzdělávací kurzy a školení
    • Dovolená 5 týdnů
    • Bonusy a prémie