elektromechanik - Znojmo, Česká republika - SKLÁŘSKÉ STROJE ZNOJMO, s.r.o.

    SKLÁŘSKÉ STROJE ZNOJMO, s.r.o.
    SKLÁŘSKÉ STROJE ZNOJMO, s.r.o. Znojmo, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Co bude Vaším úkolem?

    • výroba rozváděčů, kabelů a jejich montáž do vyráběných strojů
    • mechanická montáž zařízení a jejich instalace
    • elektrická zapojení zařízení včetně zprovoznění
    • občasná montáž strojů u zákazníků v tuzemsku i zahraničí

    Chceme Vás, protože máte:

    • ukončené SŠ/SOU elektrotechnického směru
    • odbornou způsobilost "osoba znalá pro samostatnou činnost" podle NV 194/2022 – Elektrotechnik (dříve vyhláška 50/1978 Sb., § 6)
    • znalost elektrických zařízení a přístrojů
    • orientace v technické dokumentaci
    • aktivní a zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, zručnost a ochotu na sobě dále pracovat, ochota cestovat
    • základní znalost AJ (VÝHODOU)

    Co vám nabízíme:

    • Možnost pracovat v dynamickém a inovativním prostředí strojírenské firmy.
    • Příležitost podílet se na projektech s reálným dopadem a inovativními technologiemi.
    • Profesionální rozvoj a příležitost růst ve svém oboru.
    • Možnost získání oprávnění revizního technika elektrických zařízení.
    • Motivační finanční ohodnocení.
    • Mzdu Vám pravidelně budeme zvyšovat.
    • Budete u nás 5 týdnů odpočívat na dovolené.
    • Stravování v areálu firmy s nízkou cenou obědů, značnou část hradí zaměstnavatel.
    • Můžete využívat také naše zvýhodněné mobilní tarify, které jsou i pro vaši rodinu.
    • V případě potřeby Vám můžeme pomoct bezúročnou půjčkou.
    • Čeká Vás i zábava na našich zájezdech a společenských akcí.

    Pokud jste připraveni přijmout výzvu a přispět svými schopnostmi k našemu týmu, zašlete nám váš životopis.
    Těšíme se na vaši odpověď a možnost vás přivítat ve svém týmu

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení