Administrativní podpora v prodejním oddělení - Prague, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background

    Hledáme nového člena týmu administrativní podpory prodejního oddělení pro mezinárodní společnost, která se zabývá financováním vozidel. Pokud jste týmový hráč a chcete rozvíjet své administrativní dovednosti, ozvěte se nám.

    Popis pozice

    • Budete počítat nabídky financování vozidel
    • Postaráte se o přípravu všech dokumentů potřebných pro zápis vozidel do registru
    • Budete připravovat smlouvy a zadávat informace do interního systému
    • Budete zodpovídat dotazy klientů v češtině i angličtině
    • Budete v kontaktu s prodejci vozů ohledně objednávek firemních produktů

    Požadavky

    • Máte již zkušenosti s administrativní prací
    • Nebojíte se otevřeně komunikovat s kolegy i se zákazníky
    • Domluvíte se anglicky alespoň na úrovni B1
    • Ovládáte práci s MS Excel
    • Jste samostatní, ale máte smysl pro týmovou práci

    Nabízíme

    • Pestrá práce na plný úvazek v moderní budově našeho klienta na Bořislavce
    • 25 dní dovolené a 5 sick days k tomu
    • Po zkušební době možnost home office až 2 dny v týdnu
    • Stravenky v hodnotě 140 Kč na den s příspěvkem 100 Kč
    • Nápoje a ovoce zdarma, slevy na obědy
    • Přispějeme Vám na Multisport kartu a do Cafeteria systému
    • Dostanete příspěvek na penzijní připojištění
    • Možnost jazykové výuky v pracovní době
    • Možnost pronájmu vozů za zvýhodněnou cenu

    Požadované jazyky

    • Čeština