Leasing manažer/-ka komerčních nemovitostí - Prague, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background

    Zajímá vás prostředí realit? Orientujete se na trhu s pronájmem kanceláří a obchodních prostor? Pokud hledáte pracovní prostředí u developera, máme pro vás otevřenou pozici Leasing manažera/ky.

    Na této pozici budete aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti, ale i udržovat dlouhodobé vztahy stálých klientů a mít tak zodpovědnost za pronájem retailových prostor a kancelářských nájemců.

    Na této pozici se Vám bude dařit, pokud jste komunikativní, máte proklientský přístup a obchodního ducha.

    Popis pozice

    • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a potenciálních klientů
    • Udržování dlouhodobých vztahů se zákazníky
    • Podpora a intenzivní komunikace v rámci Leasing teamu
    • Průběžná analýza trhu
    • Zpracování reportů, podkladů a analýz

    Požadavky

    • SŠ/VŠ vzdělání
    • Praxe v oboru real estate alespoň 5 let
    • Zájem o obor a chuť dále se rozvíjet
    • Proaktivita a odpovědnost
    • Přirozená komunikativnost a schopnost organizace práce
    • Spolehlivost a pečlivost
    • Znalost AJ – min. úroveň B2
    • MS Office na dobré uživatelské úrovni

    Nabízíme

    • Týden dovolené navíc
    • Zvýhodněné členství do fitness klubu
    • Sickdays
    • Stravenky v hodnotě 100/den
    • Možnost dalšího vzdělávání
    • Jazykové kurzy
    • Teambuildingové akce

    Požadované jazyky

    • Čeština