Operátor v logistice - Mošnov, Česká republika - Česká pošta, s.p.

    Česká pošta, s.p.
    Česká pošta, s.p. Mošnov, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 2 týdny

    Česká pošta, s.p. background
    Na plný úvazek
    Popis

    O nás

    Jako Česká pošta, s.p., jsme jedním z nejdůležitějších poskytovatelů logistických služeb v České republice. Naše firemní hodnoty jsou založené na spolehlivosti, profesionálnosti a inovativnosti. Vytváříme prostředí, které je otevřené, podporuje týmovou práci a nabízí mnoho příležitostí pro osobní i profesionální růst.
    Hledáme kandidáta na pozici Operátor v logistice - DSPU Mošnov, který je pečlivý, zodpovědný a má schopnost rychle se orientovat v dynamickém prostředí. Minimální požadované vzdělání je základní, ale oceníme i předchozí praxi v oblasti logistiky.

    Náplň práce

    • Příjem, kontrola a expedice zásilek
    • Práce s počítačovými systémy pro sledování zásilek
    • Komunikace s kolegy a řešení logistických problémů
    • Dodržování pracovních postupů a bezpečnostních předpisů
    • Pracovní doba je v třisměnném provozu

    Co od Vás očekáváme

    • Základní vzdělání
    • Zkušenosti s práci v logistice výhodou
    • Schopnost práce na PC
    • Komunikativnost a týmový duch

    Doplňující dovednosti a osobnostní rysy:

    • Organizační schopnosti
    • Zodpovědnost
    • Flexibilita

    Co Vám můžeme nabídnout

    • Hrubá mzda až 30 000 Kč.
    • Náborový příspěvek 15 000 Kč (výplata po 5. měsíci).
    • HPP na dobu neurčitou.
    • Pracovní dobu 37,5 hodin týdně, třísměnný provoz.
    • 5 týdnů dovolené.
    • 100Kč stravenky .
    • Možnost vstoupit do programu MultiSport.
    • Příspěvek na penzijní připojištění, nebo životní pojištění.
    • A k tomu navíc příspěvek na rekreaci, nebo dětské tábory.
    • DPP nebo DPČ dohoda také možnost (brigádně).

    Kde nás najdete a jak se k nám dostanete?

    Sídlíme na adrese Průmyslová 378 v Mošnově. Jsme velmi dobře dostupní a pohodlně se k nám dostanete autobusem, vlakem nebo autem. Autobusová zastávka Mošnov OAMP je od nás vzdálená 2 minuty pěšky a dostanete se na ní z Ostravy (linka 331, 333), Kopřivnice/Příboru (linka 632) či Nového Jičína (linka 670).

    V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

    Práce u nás je příležitostí být součástí týmu, který je klíčový pro fungování celé společnosti. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a řadu firemních benefitů.
    Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář. Těšíme se na spolupráci s Vámi.