Operátor/operátorka dohledového centra - Mníšek pod Brdy, Česká republika - D.I, a.s.

    D.I, a.s.
    D.I, a.s. Mníšek pod Brdy, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Informace
    Náplň práce:
    Operátor/operátorka dohledového centra
    Budete komunikovat s klienty PCO, zásahovými skupinami a servisními techniky EZS. Budete zpracovávat a vyhodnocovat příchozí signály z napojených objektů.
    12 hodinové směny.

    Mzdové rozpětí: Kč / měsíc
    Příspěvek na dopravu
    Náborový příspěvek Kč pro OZP
    Kontakt - komu se hlásit: Jiří Šašek

    Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP)
    Až 2 000 Kč příspěvek na dopravu do zaměstnání
    Individuální přístup a práce v přátelském kolektivu
    Přizpůsobení směn Vašim potřebám

    Místo výkonu práce: Mníšek pod Brdy
    Mníšek pod Brdy 1526, PSČ 252 10
    Centrála společnosti D.I.SEVEN, a.s.
    Budova je u dálnice D4 - Sjezd 14 km / Řitka
    Co od vás očekáváme
    Zkouška odborné způsobilosti - certifikát strážný E (možnost dodělat u nás)
    Loajalitu
    Zkušenost s 12 hodinovým provozem
    Zdravotní způsobilost
    Chuť naučit se něco nového
    Dobré komunikační dovednosti
    Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, internet, další systémy výhodou)
    Zaslání životopisu podmínkou
    Co vám nabízíme
    Dlouhodobou spolupráci
    Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
    Pravidelný měsíční příjem
    Příjemné pracovní prostředí
    Odpovídající finanční ohodnocení
    Práce ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události
    Individuální přístup
    Přátelský kolektiv