obchodní manažer - Brno, Česká republika - JISTU recruitment s.r.o.

    JISTU recruitment s.r.o.
    Default job background

    Pro našeho klienta, rozvíjející se společnost, která je mezinárodním distributorem ortodontických materiálů hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Obchodní Manažer.

    Náplň práce:

    • Představení a prodej produktů ortodontickým specialistům
    • Péče o stávající portfolio klientů
    • Budování a vytváření nových vztahů s klienty
    • Dosažení stanovených úkolů a cílů
    • Pořádání seminářů, školení, sympozií

    Požadujeme:

    • Minimálně Středoškolské vzdělaní s maturitou, vyšší odborné vzdělaní vítané
    • Pracovní zkušenosti jako obchodní zástupce
    • Angličtina na pokročilé úrovni (B1 – B2) popř. Polština – min. (A2)
    • Řidičský průkaz sk. B
    • Obchodní bystrost, silné prodejní a vyjednávací schopnosti
    • Samostatnost, spolehlivost a flexibilitu
    • Ochotu cestovat

    Nabízíme:

    • Práce na živnost
    • Motivační finanční ohodnocení
    • Firemní automobil, telefon a notebook
    • 25 dnů placené dovolené
    • Stálý home office
    • Sickdays
    • Flexibilní pracovní doba
    • Placené služební cesty (hotel, letenky atd.)
    • Pravidelné teambuildingy v zahraničí, primárně ve Varšavě
    • Místo výkonu práce – celá ČR

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

    Požadované jazyky

    • Angličtina (aktivní)
    • Polština (aktivní)

    Benefity

    • Možnost home office
    • Auto i k soukromým účelům
    • Mobilní telefon
    • Notebook